Stockholm

Sibyllegatan 34
SE-114 43 Stockholm
+46 8 261 261
ENDAST TIDSBOKNING:
Måndag - Fredag

Kontakta oss

Favoriter

Det här vill jag prata om

Fyll i dina uppgifter

Jag accepterar integritetspolicyn
Du har inga favoriter än. Klicka på den här ikonenpå ett kök, badrum eller förvaring för att lägga till i dina favoriter.

Välkommen att boka tid med oss!

För att kunna erbjuda en säker miljö för våra kunder och vår personal så tar vi endast emot förbokade möten i våra utställningar i Stockholm fram till 13/12. Kontakta oss på telefon eller mail så bokar vi en tid. Vi erbjuder självklart också mötesmöjligheter över Skype och Teams.

Vårt team

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com
Hovleverantor logo
Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
Jag accepterar integritetspolicyn
Kontakta oss
Svenska
EnglishSvenska