Köpenhamn

Kvänum Köpenhamn

Strandvejen 145
DK-2900 Hellerup
+45 33 32 22 88
info@kvanumkokken.dk
Öppettider:
Måndag - Fredag10.00 - 17.30
Lördag10.00 - 15.00
SöndagStängt

Kontakta oss

Favoriter

Det här är jag intresserad av

Bifoga fil


Fyll i dina uppgifter

Jag accepterar integritetspolicyn
Du har inga favoriter än. Klicka på den här ikonenpå ett kök, badrum eller förvaring för att lägga till i dina favoriter.
I Hellerup har vi Danmarks riksutställning. Detta showroom sätter ramarna för de mest exklusiva miljöerna, oavsett om du letar efter kök, badrum eller förvaring.
Vårt team

Joelina Løkke

Ägare

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Inredningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Inredningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Inredningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Inredningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Projektledare

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Patrik Adolfsson

Försäljningschef

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

Linus Pecorelli

Inredningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

inredningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

inredningsarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Stine Guldborg Løgsted

Marknadsansvarig

stine.guldborglogsted@kvanum.com

Carsten Berg

Chefsmontör


Dan Hurley

Målare


Joelina Løkke

Ägare

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Inredningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Inredningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Inredningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Inredningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Projektledare

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Patrik Adolfsson

Försäljningschef

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

Linus Pecorelli

Inredningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

inredningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

inredningsarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Stine Guldborg Løgsted

Marknadsansvarig

stine.guldborglogsted@kvanum.com

Carsten Berg

Chefsmontör


Dan Hurley

Målare


1 / 15

Hovleverantor logo
Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
Jag accepterar integritetspolicyn
Kontakta oss
Svenska
EnglishSvenskaDanskNorsk