Äppelviken

Alviksvägen 49
SE-167 53 Bromma
+46 8 5510 5700
ENDAST TIDSBOKNING:
Måndag - Fredag

Kontakt os

Favoritter

Det vil jeg snakke om

Udfyld dine oplysninger

Du har ingen favoritter endnu. Klik på dette ikonpå et køkken, badeværelse eller opbevaring for at føje det til dine favoritter.

Välkommen att boka tid med oss!

Kontakta oss på telefon eller mail så bokar vi en tid. Vi erbjuder självklart också mötesmöjligheter över Skype och Teams.

Vores team

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com
Hovleverantor logo
Abonner på vores nyhedsbrev.
Jeg accepterer vilkår & betingelser
Kontakt os
Dansk
EnglishSvenskaDanskNorsk