Lyngby

Kvänum Kgs. Lyngby

Hovedgade 53
DK-2800 Lyngby
+45 33 32 22 88
info@kvanumkokken.dk
Åbningstider:
Mandag - Fredag10.00 - 17.30
Lørdag10.00 - 15.00
SøndagLukket

Kontakt os

Favoritter

Det vil jeg snakke om

Vedhæft fil


Udfyld dine oplysninger

Du har ingen favoritter endnu. Klik på dette ikonpå et køkken, badeværelse eller opbevaring for at føje det til dine favoritter.
Lille og hyggeligt showroom med en central placering i Lyngby nær caféer og shopping.
Vores team

Joelina Løkke

Indehaver, Kvänum Danmark

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Indretningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Indretningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Linus Pecorelli

Indretningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Per Uth

Indretningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Heidi Aalberg

Indretningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Mads Bonnerup Nielsen

inredningsarkitekt

Mads.Bonnerupnielsen@kvanum.com

Anja Bendix

inredningsarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Patrik Adolfsson

salgsleder

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

Joelina Løkke

Indehaver, Kvänum Danmark

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Indretningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Indretningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Linus Pecorelli

Indretningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Per Uth

Indretningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Heidi Aalberg

Indretningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Mads Bonnerup Nielsen

inredningsarkitekt

Mads.Bonnerupnielsen@kvanum.com

Anja Bendix

inredningsarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Patrik Adolfsson

salgsleder

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

01 / 09

Hovleverantor logo
Abonner på vores nyhedsbrev.
Jeg accepterer vilkår & betingelser
Kontakt os
Dansk
EnglishSvenskaDanskNorsk