København

Strandvejen 145
DK-2900 Hellerup
+45 33 32 22 88
info@kvanumkokken.dk
Åbningstider:
Mandag - Fredag10.00 - 17.30
Lørdag10.00 - 15.00
SøndagLukket

Kontakt os

Favoritter

Det vil jeg snakke om

Udfyld dine oplysninger

Du har ingen favoritter endnu. Klik på dette ikonpå et køkken, badeværelse eller opbevaring for at føje det til dine favoritter.
I Hellerup har vi Danmarks nationale udstilling. Dette showroom sætter rammerne for de mest eksklusive miljøer, hvad enten du leder efter køkken, badeværelse eller opbevaring.
Vores team

Anne-Grete Duvald

Inredningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Inredningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Inredningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Henrietta Caroline Sharma

Inredningsarkitekt

henrietta.sharma@kvanum.com

Per Uth

Inredningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Projektledare

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Birgith Overbye

Besöksmottagare

birgith.overbye@kvanum.com

Stine Juul Pedersen

Marknadsansvarig

stine.juulpedersen@kvanum.com

Joelina Løkke

Ägare

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Inredningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Inredningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Inredningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Henrietta Caroline Sharma

Inredningsarkitekt

henrietta.sharma@kvanum.com

Per Uth

Inredningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Projektledare

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Birgith Overbye

Besöksmottagare

birgith.overbye@kvanum.com

Stine Juul Pedersen

Marknadsansvarig

stine.juulpedersen@kvanum.com

Joelina Løkke

Ägare

joelina.lokke@kvanum.com
Hovleverantor logo
Abonner på vores nyhedsbrev.
Jeg accepterer vilkår & betingelser
Kontakt os
Dansk
EnglishSvenskaDanskNorsk