København

Kvänum København

Strandvejen 145
DK-2900 Hellerup
+45 33 32 22 88
info@kvanumkokken.dk
Åbningstider:
Mandag - Fredag10.00 - 17.30
Lørdag10.00 - 15.00
SøndagLukket
RutevejledningKunderejsen

Kontakt os

Favoritter

Det vil jeg snakke om

Vedhæft fil

Udfyld dine oplysninger

Du har ingen favoritter endnu. Klik på dette ikonpå et køkken, badeværelse eller opbevaring for at føje det til dine favoritter.
I Hellerup har vi Danmarks nationale udstilling. Dette showroom sætter rammerne for de mest eksklusive miljøer, hvad enten du leder efter køkken, badeværelse eller opbevaring.
Vores team

Joelina Løkke

Indehaver, Kvänum Danmark

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Indretningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Indretningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Indretningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Indretningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, indretningsarkitekt

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projekttegner

helle.hoyer@kvanum.com

Linus Pecorelli

Indretningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Indretningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

Indretningsarkitekt

anja.bendix@kvanum.com

Stine Guldborg Løgsted

Marketing assistent

stine.guldborglogsted@kvanum.com

Carsten Berg

overmontør


Dan Hurley

Maler


Joelina Løkke

Indehaver, Kvänum Danmark

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Indretningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Indretningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Indretningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Indretningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, indretningsarkitekt

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projekttegner

helle.hoyer@kvanum.com

Linus Pecorelli

Indretningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Indretningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

Indretningsarkitekt

anja.bendix@kvanum.com

Stine Guldborg Løgsted

Marketing assistent

stine.guldborglogsted@kvanum.com

Carsten Berg

overmontør


Dan Hurley

Maler


1 / 14

Hovleverantor logo
Kontakt os
Dansk
EnglishSvenskaDanskNorsk