København

Strandvejen 145
DK-2900 Hellerup
+45 33 32 22 88
info@kvanumkokken.dk
Åbningstider:
Mandag - Fredag10.00 - 17.30
Lørdag10.00 - 15.00
SøndagLukket

Kontakt os

Favoritter

Det vil jeg snakke om

Bifoga fil


Udfyld dine oplysninger

Du har ingen favoritter endnu. Klik på dette ikonpå et køkken, badeværelse eller opbevaring for at føje det til dine favoritter.
I Hellerup har vi Danmarks nationale udstilling. Dette showroom sætter rammerne for de mest eksklusive miljøer, hvad enten du leder efter køkken, badeværelse eller opbevaring.
Vores team

Anne-Grete Duvald

Indretningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Indretningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Indretningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Indretningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, indretningsarkitekt

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projekttegner

helle.hoyer@kvanum.com

Stine Juul Pedersen

Marketingansvarlig

stine.juulpedersen@kvanum.com

Joelina Løkke

Indehaver, Kvänum Danmark

joelina.lokke@kvanum.com

Linus Pecorelli

Indretningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Indretningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

Indretningsarkitekt

anja.bendix@kvanum.com

Dorrit Pontoppidan

Bogholderi Danmark

bogholderi@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Indretningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Indretningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Indretningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Indretningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, indretningsarkitekt

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projekttegner

helle.hoyer@kvanum.com

Stine Juul Pedersen

Marketingansvarlig

stine.juulpedersen@kvanum.com

Joelina Løkke

Indehaver, Kvänum Danmark

joelina.lokke@kvanum.com

Linus Pecorelli

Indretningsarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Indretningsarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

Indretningsarkitekt

anja.bendix@kvanum.com

Dorrit Pontoppidan

Bogholderi Danmark

bogholderi@kvanum.com
Hovleverantor logo
Abonner på vores nyhedsbrev.
Jeg accepterer vilkår & betingelser
Kontakt os
Dansk
EnglishSvenskaDanskNorsk