Stockholm

Kvänum Stockholm

Sibyllegatan 34
SE-114 43 Stockholm
+46 8 261 261
Öppettider:
Måndag - Torsdag11.00 - 18.00
Fredag11.00 - 16.00
Lördag11.00 - 15.00

Skärtorsdagen stänger vi 16.00 och öppnar åter tisdagen den 19 april. Glad Påsk!

Kontakt oss

Favoritter

Dette vil jeg snakke om

Bifoga fil


Fyll inn dine opplysningerr

Du har ingen favoritt ennå. Klikk på ønsket ikon, og legg til som favorittpå et kjøkken, bad eller en garderobe for å legge det til i dine favoritter.

Välkommen att boka tid med oss!

Kontakta oss på telefon eller mail så bokar vi en tid. Vi erbjuder självklart också mötesmöjligheter över Skype och Teams.

Vårt team

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Fredrik Thorsson

Inredare

fredrik.thorsson@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Fredrik Thorsson

Inredare

fredrik.thorsson@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

1 / 11

Hovleverantor logo
Meld deg på vårt nyhetsbrev.
Jeg aksepterer personvernprinsippene
Kontakt oss
Norsk
EnglishSvenskaDanskNorsk