Äppelviken

Alviksvägen 49
SE-167 53 Bromma
+46 8 5510 5700
Öppettider:
Måndag - Torsdag11.00 - 18.00
Fredag11.00 - 16.00
Lördag11.00 - 15.00

22/9, öppet 11.00 - 15.00

23 & 24/9, stängt pga utbildning

Kontakt oss

Favoritter

Jeg er interessert i

Bifoga fil


Fyll inn dine opplysninger

Jeg aksepterer personvernerklæringen
Du har ingen favoritter ennå. Klikk på dette ikonetpå et kjøkken, bad eller en garderobe for å legge til i dine favoritter.

Välkommen att boka tid med oss!

Kontakta oss på telefon eller mail så bokar vi en tid. Vi erbjuder självklart också mötesmöjligheter över Skype och Teams.

Vårt team

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

Helena Becker

Inredare

helena.becker@kvanum.com

Annelie Broberg

Inredare

annelie.broberg@kvanum.com

Kerstin Granvik

Inredare

kerstin.granvik@kvanum.com

Emma Larsson

Inredare

emma.larsson@kvanum.com

Sara Lundgren

Inredare

sara.lundgren@kvanum.com

Pernilla Rudensjö Falk

Inredare

pernilla.falk@kvanum.com

Linda Von Plauen

Inredare

linda.vonplauen@kvanum.com

Gunnar Sandberg

Inredare

gunnar.sandberg@kvanum.com

Birgitta Silfverberg

Inredare

birgitta.silfverberg@kvanum.com

Jessica Wikström Nicander

Inredare

jessica.wikstromnicander@kvanum.com

01 / 010

Hovleverantor logo
Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
Jag accepterar integritetspolicyn
Kontakta oss
Norsk
EnglishSvenskaDanskNorsk