Lyngby

Kvänum Kgs. Lyngby

Hovedgade 53
DK-2800 Lyngby
+45 31 39 37 88
info@kvanumkokken.dk
Öppettider:
Måndag - Fredag10.00 - 17.30
Lördag10.00 - 15.00
SöndagStängt

Kontakt oss

Favoritter

Dette vil jeg snakke om

Bifoga fil


Fyll inn dine opplysningerr

Du har ingen favoritt ennå. Klikk på ønsket ikon, og legg til som favorittpå et kjøkken, bad eller en garderobe for å legge det til i dine favoritter.
Litet och mysigt showroom med ett centralt läge i Lyngby nära kaféer och shopping.
Vårt team

Joelina Løkke

Eier

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Interiørarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Interiørarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Linus Pecorelli

Interiørarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Per Uth

Interiørarkitekt

per.uth@kvanum.com

Heidi Aalberg

Interiørarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Mads Bonnerup Nielsen

Interiørarkitekt

Mads.Bonnerupnielsen@kvanum.com

Anja Bendix

Interiørarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Patrik Adolfsson

Salgssjef

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

Joelina Løkke

Eier

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Interiørarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Interiørarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Linus Pecorelli

Interiørarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Per Uth

Interiørarkitekt

per.uth@kvanum.com

Heidi Aalberg

Interiørarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Mads Bonnerup Nielsen

Interiørarkitekt

Mads.Bonnerupnielsen@kvanum.com

Anja Bendix

Interiørarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Patrik Adolfsson

Salgssjef

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

01 / 09

Hovleverantor logo
Meld deg på vårt nyhetsbrev.
Jeg aksepterer personvernprinsippene
Kontakt oss
Norsk
EnglishSvenskaDanskNorsk