Köpenhamn

Kvänum Köpenhamn

Strandvejen 145
DK-2900 Hellerup
+45 33 32 22 88
info@kvanumkokken.dk
Öppettider:
Måndag - Fredag10.00 - 17.30
Lördag10.00 - 15.00
SöndagStängt

Kontakt oss

Favoritter

Dette vil jeg snakke om

Bifoga fil


Fyll inn dine opplysningerr

Du har ingen favoritt ennå. Klikk på ønsket ikon, og legg til som favorittpå et kjøkken, bad eller en garderobe for å legge det til i dine favoritter.
I Hellerup har vi Danmarks riksutställning. Detta showroom sätter ramarna för de mest exklusiva miljöerna, oavsett om du letar efter kök, badrum eller förvaring.
Vårt team

Joelina Løkke

Eier

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Interiørarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Interiørarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Interiørarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Interiørarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Prosjektleder

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Prosjektleder

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Prosjektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Patrik Adolfsson

Salgssjef

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

Linus Pecorelli

Interiørarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Interiørarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

Interiørarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Stine Guldborg Løgsted

Marketing assistent

stine.guldborglogsted@kvanum.com

Carsten Berg

Hoved montør


Dan Hurley

Maler


Joelina Løkke

Eier

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Interiørarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Interiørarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Interiørarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Per Uth

Interiørarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Prosjektleder

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Prosjektleder

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Prosjektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Patrik Adolfsson

Salgssjef

Patrik.Adolfsson@kvanum.com

Linus Pecorelli

Interiørarkitekt

linus.pecorelli@kvanum.com

Henriette Ihlemann

Interiørarkitekt

henriette.ihlemann@kvanum.com

Anja Bendix

Interiørarkitekt

Anja.Bendix@kvanum.com

Stine Guldborg Løgsted

Marketing assistent

stine.guldborglogsted@kvanum.com

Carsten Berg

Hoved montør


Dan Hurley

Maler


1 / 15

Hovleverantor logo
Meld deg på vårt nyhetsbrev.
Jeg aksepterer personvernprinsippene
Kontakt oss
Norsk
EnglishSvenskaDanskNorsk