Köpenhamn

Kvänum Köpenhamn

Strandvejen 145
DK-2900 Hellerup
+45 33 32 22 88
info@kvanumkokken.dk
Öppettider:
Måndag - Fredag10.00 - 17.30
Lördag10.00 - 15.00
SöndagStängt

Kontakt oss

Favoritter

Dette vil jeg snakke om

Bifoga fil


Fyll inn dine opplysningerr

Du har ingen favoritt ennå. Klikk på ønsket ikon, og legg til som favorittpå et kjøkken, bad eller en garderobe for å legge det til i dine favoritter.
I Hellerup har vi Danmarks riksutställning. Detta showroom sätter ramarna för de mest exklusiva miljöerna, oavsett om du letar efter kök, badrum eller förvaring.
Vårt team

Anne-Grete Duvald

Inredningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Inredningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Inredningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Henrietta Caroline Sharma

Inredningsarkitekt

henrietta.sharma@kvanum.com

Per Uth

Inredningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Projektledare

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Birgith Overbye

Besöksmottagare

birgith.overbye@kvanum.com

Stine Juul Pedersen

Marknadsansvarig

stine.juulpedersen@kvanum.com

Joelina Løkke

Ägare

joelina.lokke@kvanum.com

Anne-Grete Duvald

Inredningsarkitekt

annegrete.duvald@kvanum.com

Fanny Madsen

Inredningsarkitekt

fanny.madsen@kvanum.com

Heidi Aalberg

Inredningsarkitekt

heidi.aalberg@kvanum.com

Henrietta Caroline Sharma

Inredningsarkitekt

henrietta.sharma@kvanum.com

Per Uth

Inredningsarkitekt

per.uth@kvanum.com

Dorthe Theilade

Arkitekt maa, Projektledare

dorthe.theilade@kvanum.com

Peter Jantzen

Projektchef

peter.jantzen@kvanum.com

Helle Høyer

Projektdesigner

helle.hoyer@kvanum.com

Birgith Overbye

Besöksmottagare

birgith.overbye@kvanum.com

Stine Juul Pedersen

Marknadsansvarig

stine.juulpedersen@kvanum.com

Joelina Løkke

Ägare

joelina.lokke@kvanum.com
Hovleverantor logo
Meld deg på vårt nyhetsbrev.
Jeg aksepterer personvernprinsippene
Kontakt oss
Norsk
EnglishSvenskaDanskNorsk